پنجشنبه 21 فروردين 1399 | Thursday, 09 April 2020
 منوی اصلی
 
 
مهمان : 10
اعضا عضو سایت : 46
اعضا آنلاین : 0
امروز : 1044
ديروز : 958
ماه : 30530
تعدا مطالب : 33554
كل : 29075624
 
  جستجو
 
 3) سلامت جنسی

مونس تنهایی نشوید

مونس تنهایی نشوید قدیمی‌ ها معتقد بودند : « ز تنهایی ، بلا خیزد ». براساس همین مثل ، زندگی‌ های سنتی گذشته اغلب جمعی و شلوغ و پرسر و صدا بوده‌ اند و والدین ایرانی ، فرزندان جوان و حتی میانسال خود را تا زمانی که سر و سامانی نگرفته و قدم به یک زندگی تازه و مشترک نگذاشته بودند ، از خود جدا نمی‌ کردند و چه‌بسا که پس از آغاز زندگی مشترک نیز همچنان در کنار آنها در یک خانه روزگار می‌ گذراندند برای فرزندان ، این موضوع نه عجیب بود و ...
يکشنبه سیزدهم بهمن 1392
تعداد بازدید: 662

اختلال در زندگی زناشویی

اختلال در زندگی زناشویی به عقیده بسیاری از کارشناسان ، مشکلات جنسی بخش تاریک زندگی زناشویی است. متاسفانه شرم و حیایی که برخاسته از فرهنگ ماست و نداشتن آگاهی همسران از الگوهای ارتباطی مناسب موجب شده است تا بسیاری از زوج‌ها از مشکلات جنسی رنج ببرند . پیامد رسیدگی نکردن به این موضوع هم سردی روابط، نداشتن رغبت به ادامه زندگی، بحث و مشاجره بی‌پایان، تنش و اضطراب، هتک‌حرمت و در نهایت طلاق است.
شنبه هیجدهم آبان 1392
تعداد بازدید: 733

به پرسش‌ های جنسی کودک پاسخ دهید

به پرسش‌ های جنسی کودک پاسخ دهید بعضی‌ها از وقتی در نقش پدر و مادر قرار می‌ گیرند ، جرات و جسارت پاسخ به سوالات جنسی کودک‌شان را ندارند. این والدین بر این باورند که پاسخ به این سوالات از موقعیت و جایگاه والد بودنشان می‌کاهد و چشم و گوش بچه‌ها را باز و آنها را گستاخ می‌کند. برخی والدین اگر به این سوالات پاسخ دهند یا اطلاعات زیادتری که متناسب با سن کودک نیست در اختیار او می‌گذارند یا صداقت در بیان این مطالب را ندارند. برخی هم برای شانه خالی‌کردن از این وظیفه مهم، شرم و حیا را بهانه می‌کنند، اما باید بدانید
جمعه دوازدهم مهر 1392
تعداد بازدید: 678

شادابی را صید کنید

شادابی را صید کنید چیزهایی که می‌خورید می‌تواند به زیباتر شدن شما کمک کند. برنامه زیبایی خود را با صبحانه، ناهار و شام آغاز و با داشتن برنامه غذایی صحیح به سلامتی و شادابی خود کمک کنید . از سرطان پوست پیش‌ گیری کنید: گوجه فرنگی در این زمینه بسیار موثر است. چون حاوی 3 آنتی‌‌ اکسیدان مهم ضد سرطان‌ است:
دوشنبه هشتم مهر 1392
تعداد بازدید: 667

چرا زن و شوهرها با هم حرف نمی زنند؟

چرا زن و شوهرها با هم حرف نمی زنند؟ این روزها میزان صحبت کردن زن وشوهر ها با یکدیگر در محیط خانه به پایین ترین حد رسیده است و معمولا هر کدام کنار هم ولی از هم دورند و هر یک به کار خویش مشغولند که به باور کارشناسان این پدیده علت گوناگون دارد . دبیر انجمن حمایت از سلامت بهداشت و روان گفت : یکی اززمینه های کم صحبتی و یا بی تفاوتی همسران با یکدیگر و فرزندانشان، به شناخت زوجین قبل از ازدواج برمی گردد .
شنبه ششم مهر 1392
تعداد بازدید: 596
آرشیو Print RSS