چهارشنبه 2 بهمن 1398 | Wednesday, 22 January 2020
 منوی اصلی
 
 
مهمان : 1
اعضا عضو سایت : 46
اعضا آنلاین : 0
امروز : 218
ديروز : 755
ماه : 26159
تعدا مطالب : 33554
كل : 28998811
 
 ورزش و سلامت

ورزش جوانان : آشنايى اجمالى با اقسام ورزش (3)

ورزش جوانان : آشنايى اجمالى با اقسام ورزش (3) فوتبال يكى از ورزشهاى پرطرفدار در بين جوانان است. اغلب پسران از كودكى به فوتبال مى پردازند. و گاه تا سنين 30 الى 35 سال نيز اين ورزش را رها نمى كنند . نكته قابل ذكر در اين ورزش اين است كه بدترين نوع طرفدارى فوتبال تماشاى آن است . از آنجا كه بيننده ، صحنه‌هاى پرهيجان را مى بيند و هيجان زده مى شود ، امّا جائى براى تخليه ندارد، تماشاى آن روى اعصاب بيننده، ‌اثر مخرب بر جاى مى گذارد. لذا جوانان بايد به جاى تماشاى فوتبال، خود به ورزش بپردازند.
پنجشنبه بیست و هشتم آذر 1392
تعداد بازدید: 895

ورزش جوانان : آشنايى اجمالى با اقسام ورزش (2)

ورزش جوانان : آشنايى اجمالى با اقسام ورزش (2) دو / از جمله تفريحات سالم و ورزشهاى مفيد، دو مى باشد. ورزش دو براى افراد جوان مناسب است و اغلب افراد مسن نمى توانند به خوبى بدوند به خصوص اگر در جوانى اهل ورزش نبوده‌اند. در هر حال آنان اگر بخواهند مى توانند تا حدودى و به ميزان كم به اين ورزش بپردازند و اين كار را حتماً تحت نظر پزشك و با اجازه آنان انجام دهند تا براى سلامت آنها مشكل آفرين نباشد . دويدن براى انسان مواهبى در پى دارد. خوب است كه جوانان به اين ورزش بپردازند و سلامت خود را حفظ كنند . دكتر «فن آگن» اظهار مى دارد :
پنجشنبه بیست و هشتم آذر 1392
تعداد بازدید: 959

ورزش جوانان : آشنايى اجمالى با اقسام ورزش (1)

ورزش جوانان : آشنايى اجمالى با اقسام ورزش (1) اهميت شناخت پيرامون انواع ورزش / لازم است، افرادى كه مى خواهند ورزش كنند، ابتدا نسبت به آن ورزش شناخت كافى پيدا كنند، از منابعى چون كتاب، باشگاههاى ورزشى، مربيان ورزش و... با انواع و اقسام و مراحل و روشهاى شروع ورزشها آشنا شوند و كاربرد آنها را ياد بگيرند . هر فرد نسبت به سن، آمادگى بدنى، علاقه فردى، خصوصيات روحى و اخلاقى، سلامت جسمى و ... به ورزشى بپردازد كه براى او سود و فايده در برداشته باشد و با آمادگى جسمى و روحى بتواند در آن ورزش موفق شود.
پنجشنبه بیست و هشتم آذر 1392
تعداد بازدید: 781
آرشیو Print RSS