سه شنبه 28 آبان 1398 | Tuesday, 19 November 2019
 منوی اصلی
 
اوقات شرعی 
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

اسامي اعضاي منتخب شوراها در 30 مرکز استان

اسامي اعضاي منتخب شوراها در 30 مرکز استان اسامي اعضاي منتخب شوراها در 30 مرکز استان با پايان شمارش آراي نامزدهاي چهارمين دوره انتخابات شوراي شهر شهرستان‌هاي کشور، شوراهاي شهري اعضاي جديد خود را شناخت. انتخابات پرشور رياست جمهوري مانع از حضور چشمگير مردم در انتخابات شوراهاي اسلامي نشده بود. مردم بر اين باور بودند که با حضور در انتخابات شوراها، امور شهر را به ميل خود مديريت مي‌کنند.
چهارشنبه 29 خرداد 1392

تلاش يکي از سران فتنه براي مصادره رأي مردم

تلاش يکي از سران فتنه براي مصادره رأي مردم تلاش يکي از سران فتنه براي مصادره رأي مردم (خبر ويژه) تقلاي يکي از سران ورشکسته فتنه سبز براي خروج از موضع اتهام و مصادره حماسه ملت ايران آغاز شد. خاتمي در حالي که 5 روز درباره انتخابات رياست جمهوري سکوت کرده بود، ديروز در ديدار عده‌اي از اعضاي انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه تهران گفت: آقاي روحاني شخصيت شناخته شده،‌ توانا، خوب، امتحان داده، مورد احترام و داراي مواضع روشن است که ما هم همين را مي‌خواهيم. اگر يکي از کساني که اصلاح امور را مي‌خواست اما اصولگرا بود و مي‌دانستيم اهداف ما را پيگيري مي‌کند؛ از او هم حمايت مي‌کرديم. زيرا ما گفتمان‌مان را مي‌خواهيم، ما مي‌خواهيم مملکتمان نجات يابد، ما مي‌خواهيم کشورمان در دنيا جايگاه خود را پيدا کند و جايگاه مردم ما در جهان ارتقاء يابد.
چهارشنبه 29 خرداد 1392

حلوا (گفت و شنود)

حلوا (گفت و شنود) حلوا (گفت و شنود) گفت: اصلاح‌ طلبان بدجوري از دست رئيس جمهور جديد عصباني هستند. گفتم: چرا؟! گفت: براي اين که دکتر روحاني حاضر نيست از حمايت جبهه اصلاحات به عنوان يکي از عوامل موفقيت خود نام ببرد.
چهارشنبه 29 خرداد 1392

رسوايي مدعيان حقوق بشر!

رسوايي مدعيان حقوق بشر! رسوايي مدعيان حقوق بشر! (يادداشت روز) بازار تحليل‌ها درباره انتخابات 24 خرداد و حماسه کم‌نظير ملت ايران در فضاي رسانه‌اي و تحليلي کشورهاي غربي داغ است. از شنبه گذشته که نتيجه رسمي انتخابات اعلام شد مراکز رسانه‌اي و مطالعاتي غرب حجم انبوهي از گزارش‌ها، تحليل‌ها و يادداشت‌ها را به موضوع انتخابات اخير کشورمان اختصاص داده‌اند.
چهارشنبه 29 خرداد 1392

کوپه (گفت و شنود)

کوپه (گفت و شنود) کوپه (گفت و شنود کیهانی ) گفت: راديو آمريکا گفته است؛ کنفرانس خبري روحاني رئيس‌جمهور جديد ايران نا اميد کننده بود. گفتم: مگر انتظار داشتند براي آنها اميدآفرين باشد؟! گفت: مي‌گويد دکتر روحاني در مصاحبه خود همان حرف‌ها و نظرات آيت‌الله خامنه‌اي را تکرار کرد و نشان داد که سياست‌هاي ايران تغييري نکرده است.
چهارشنبه 29 خرداد 1392

ماجراي تقابل ديرين ر��حان�� با افراطيون مدعي اصلاحات(خبر ويژه)

ماجراي تقابل ديرين ر��حان�� با افراطيون مدعي اصلاحات(خبر ويژه) ماجراي تقابل ديرين روحاني با افراطيون مدعي اصلاحات(خبر ويژه) نوع تعامل جريان‌هاي افراط‌گرا با نامزد پيروز انتخابات داستان جالبي دارد. حسن روحاني در حالي نامزد انتخابات شد که افراطيون مدعي اصلاحات به دلايل برخي سوابق در گذشته، روي خوشي به او نشان نمي‌دادند. وي در سال 1378 آشوبگران خياباني را «اوباش» و «حقيرتر و پست‌تر از آن که بتوانند براندازي کنند» توصيف کرده بود. او همچنين چند روز بعد از فتنه‌انگيزي فتنه‌گران در 25 بهمن 1389 ضمن سخناني در نشست مجلس خبرگان رهبري تصريح کرد: اقدام فتنه‌گران در روز 25 بهمن به بهانه حمايت از مردم تونس و مصر اقدامي خطرناک و حساب شده براي سوءاستفاده دشمنان بود که توسط رهبري معظم و با حضور حماسي مردم خنثي شد.
سه شنبه 28 خرداد 1392

چرا خاتمي حاضر نيست به منتخب مردم تبريک بگويد ؟

چرا خاتمي حاضر نيست به منتخب مردم تبريک بگويد ؟ چرا خاتمي حاضر نيست به منتخب مردم تبريک بگويد ؟ (خبر ويژه) با سپري شدن 5 روز از اعلام نتيجه نهايي انتخابات رياست‌ جمهوري و پيروزي حجت‌الاسلام والمسلمين حسن روحاني، دبيرکل و رئيس‌شوراي مرکزي مجمع روحانيون دراين ‌باره سکوت کرده و حاضر نيستند پيام تبريک خطاب به رئيس‌جمهور منتخب صادر کنند. موسوي خوئيني‌ ها پيش از انتخابات علنا خواستار تحريم اين جشن‌ ملي شد و سکوت او طبيعي است اما خاتمي که از عارف حمايت مي‌کرد، سرانجام مجبور شده بود به اعتبار آراي پايين نامزد اصلاح‌طلبان در نظرسنجي‌ها و با توصيه مشاوران خود از روحاني اعلام حمايت کند.
سه شنبه 28 خرداد 1392

سيد حسن نصرالله بار ديگر موازنه قدرت را در منطقه به هم زد(خبر ويژه)

سيد حسن نصرالله بار ديگر موازنه قدرت را در منطقه به هم زد(خبر ويژه) سيد حسن نصرالله بار ديگر موازنه قدرت را در منطقه به هم زد(خبر ويژه) «پيروزي ارتش سوريه در القصير به کمک حزب‌الله تأثير قابل توجهي در سراسر خاورميانه و موازنه قدرت آن خواهد داشت». راديو آمريکايي فردا، با انتشار اين تحليل اعلام کرد: اتحاد راهبردي طرفداران بشار اسد در يک ژئوپولتيک پيچيده،‌از عوامل راهگشا در جنگ سوريه است. نقش کنوني سيدحسن نصرالله که يک بازيگر غيردولتي در کسوت يک مبارز برجسته و شخصيت سياسي ��ست، جنگ سوريه را به يک مرحله جديد وارد کرده است. از جمله دلايل بسيار مهم پيروزي نتيجه‌بخش حزب‌الله در شهر غربي قصير و همچنين شکست شورشيان، را بايد موج اخير حمايت عمومي از سيد حسن نصرالله- همچنين نظاميان، نيروهاي اطلاعاتي،‌و مشاوران امنيتي- او دانست. پيروزي حزب‌الله در جنگ قصير، باعث برجسته شدن عوامل سياسي شد که درگيري‌هاي سوريه را به مرحله‌اي نامتعارف و متمايز وارد کرده است.
سه شنبه 28 خرداد 1392

قربانيان و معرکه‌ آرايان واقعي (يادداشت روز)

قربانيان و معرکه‌ آرايان واقعي (يادداشت روز) قربانيان و معرکه‌ آرايان واقعي (يادداشت روز) تحولات منطقه که ريشه‌هاي مشخصي دارد و عوامل اصلي انگيزشي آن که اسلام‌خواهي و استيلاستيزي است، کاملا روشن است، اين روزها با تشديد فعاليت‌هاي تروريستي که متاسفانه به نام دين انجام مي‌شود و باعث درگيري‌هاي شديد ميان مسلمانان شده، با ابهامات و پرسش‌هاي جدي مواجه گرديده است. واقعيت اين است که در منطقه شمال آفريقا و خاورميانه، غرب منفورترين مجموعه به حساب مي‌آيد که بنام تمدن و توسعه، دارايي‌ها و حتي شخصيت مردم در اين منطقه را تاراج کرده است.
سه شنبه 28 خرداد 1392

حکمت در تراز امام خامنه‌اي (يادداشت روز)

حکمت در تراز امام خامنه‌اي (يادداشت روز) حکمت در تراز امام خامنه‌اي (يادداشت روز) «جمهوري اسلامي ايران» پيروز بزرگ انتخابات 24 خرداد 1392 بود. به اين عبارت بايد فراتر از کليشه‌ها نگريست. جمهوري اسلامي در ظرف شريفي به نام ايران و به اعتبار اراده مداوم جمهور خود که مانند جريان خون در رگ‌هاي نظام سياسي است، قوام و دوام يافته است. در واقع جمهوري اسلامي و جمهور ايران مانند تار و پود به هم تنيده‌اند، هرچند که تلاش پيگيري از سوي بدخواهان ملت ايران در طول دهه‌ها صورت گرفت تا جمهوري ايراني و جمهوري اسلامي معارض و مقابل هم جلوه کند.
دوشنبه 27 خرداد 1392