دوشنبه 27 خرداد 1398 | Monday, 17 June 2019
 منوی اصلی
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 1 آذر 1396     |     کد : 38045

آخرین میخ بر تابوت داعش (حرف روز)

سرانجام وعده فرمانده نیروی قدس سپاه که اعلام کرده بود «نابودی داعش نزدیک است و تا کمتر از سه ماه دیگر نابودی این شجره خبیثه را جشن می‌گیریم» محقق شد و در روزهای اخیر با فرماندهی میدانی سردار مقاومت، سرلشکر حاج قاسم سلیمانی و مجاهدت رزمندگان جبهه مقاومت آخرین میخ بر تابوت گروهک تکفیری‌ـ تروریستی داعش کوبیده شد و آخرین قرارگاه تحت سیطره این جنایت‌کاران منهدم شد. در پی این پیروزی تاریخ‌ساز و فتح‌الفتوح جبهه مقاومت، سردار سلیمانی در پیام مهمی به محضر فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) نوشت: ...

آخرین میخ بر تابوت داعش (حرف روز)
سرانجام وعده فرمانده نیروی قدس سپاه که اعلام کرده بود «نابودی داعش نزدیک است و تا کمتر از سه ماه دیگر نابودی این شجره خبیثه را جشن می‌گیریم» محقق شد و در روزهای اخیر با فرماندهی میدانی سردار مقاومت، سرلشکر حاج قاسم سلیمانی و مجاهدت رزمندگان جبهه مقاومت آخرین میخ بر تابوت گروهک تکفیری‌ـ تروریستی داعش کوبیده شد و آخرین قرارگاه تحت سیطره این جنایت‌کاران منهدم شد. در پی این پیروزی تاریخ‌ساز و فتح‌الفتوح جبهه مقاومت، سردار سلیمانی در پیام مهمی به محضر فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) نوشت: «آنچه پس از لطف خداوند سبحان و عنایت خاص رسول معظم اسلام(ص) و اهل بیت(ع) گرانقدرش باعث شکست این توطئه سیاه و خطرناک گردید، رهبری خردمندانه و هدایت‌های حکیمانه حضرت مستطاب عالی و مرجع عالی‌قدر حضرت آیت‌العظمی سیستانی بود که موجب بسیج کلیه امکانات برای مقابله با این طوفان مسموم گردید.» سردار سلیمانی در بخش دیگر این پیام به نمایندگی از کلیه فرماندهان و مجاهدان گمنام و هزاران شهید و جانباز مدافع حرم ایرانی، عراقی، سوریه‌ای، لبنانی، افغانستانی و پاکستانی این پیروزی بسیار بزرگ و سرنوشت‌ساز را به رهبری، ملت ایران و ملت‌های مظلوم عراق و سوریه و دیگر مسلمانان جهان تبریک و تهنیت گفت.
پیام سردار مقاومت حاوی دو نکته بسیار مهم است که بیان آنها خالی از لطف نیست؛
اول اینکه، تجربه تاریخی جهان اسلام نشان داده است همواره پیروزی‌های بزرگ به پشتوانه هدایت‌های رهبران آگاه و بیدار حاصل شده است. رهبری‌های حکیمانه و خردمندانه ولی امر مسلمین از جبهه مقاومت در اوج سلطه داعش در مناطق مختلف سوریه و عراق نشان از ایمان و اعتقاد ایشان به نصرت الهی داشت که این ایمان و باور قلبی جز با اعتقاد راسخ به وعده الهی میسر نمی‌شود.
دوم اینکه، مدافعان حرم با خیزش آگاهانه و داوطلبانه فارغ از ملیت‌ها و وابستگی‌های سرزمینی خود توانستند با مجاهدت، جانفشانی، صبر و استقامت تروریست‌های مورد حمایت قدرت‌های منطقه‌ای و جهانی را از پای درآورند و نوید پیروزی اسلام واقعی بر مترسک‌های ساخته و پرداخته غربی‌ها و صهیونیست‌ها را بدهند.
پایگاه بصیرت / علی حیدری


نوشته شده در   چهارشنبه 1 آذر 1396    
PDF چاپ چاپ