چهارشنبه 20 فروردين 1399 | Wednesday, 08 April 2020
 منوی اصلی
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : پنجشنبه 21 دي 1396     |     کد : 38210

تقاص مي گيريم

تحليل جامع مقام معظم رهبري از ديوانه ‌بازي ‌هاي ترامپ و ضد انقلاب در سالروز 9 دي امسال، مخاطب را از هر گونه روشنگري در باره اين پديده بي نياز مي كند. اينكه حوادث اخير يك «پاتك» دشمن در پاسخ به «تك» ‌هاي انقلاب است، همچون چراغي ابعاد مسئله را روشن ‌تر مي كند.رهبر معظم انقلاب از مردم ايران به خاطر دفع اين پاتك با تعابيري نو تشكر كردند و ملت را بصير ، زمان ‌شناس، لحظه شناس، با همت، رشيد و وفادار توصيف نمودند و نكته مهم در بيان ايشان اين بود كه اين ماجرا به دفع پاتك دشمن ختم نمي شود و صريح فرمودند:...

تقاص مي گيريم
تحليل جامع مقام معظم رهبري از ديوانه ‌بازي ‌هاي ترامپ و ضد انقلاب در سالروز 9 دي امسال، مخاطب را از هر گونه روشنگري در باره اين پديده بي نياز مي كند. اينكه حوادث اخير يك «پاتك» دشمن در پاسخ به «تك» ‌هاي انقلاب است، همچون چراغي ابعاد مسئله را روشن ‌تر مي كند.رهبر معظم انقلاب از مردم ايران به خاطر دفع اين پاتك با تعابيري نو تشكر كردند و ملت را بصير ، زمان ‌شناس، لحظه شناس، با همت، رشيد و وفادار توصيف نمودند و نكته مهم در بيان ايشان اين بود كه اين ماجرا به دفع پاتك دشمن ختم نمي شود و صريح فرمودند: «آمريكا منتظر ضربه ما باشد و خسارت‌ هاي وارده، بي ‌تقاص و ديوانه ‌بازي ‌هاي ترامپ، بي ‌جواب نمي ماند.»بدون شك آنها كه در اين لات بازي ‌هاي نرم دخيل بودند، مجازات مي شوند. آمريكا و شركاي منطقه ‌اي آنان بايد منتظر «تك» انقلاب اسلامي باشند.
آمريكايي ‌ها بايد بدانند با بازيافت زباله ‌هاي فراري ضد انقلاب كه اكنون دوران پيري، فرتوتي و پوسيدگي را مي گذرانند، نمي توانند دنبال معركه‌گيري نرم باشند. آمريكايي ‌ها خوب مي دانند اين رجزخواني نيست و به زودي اين پاسخ را دريافت خواهند كرد! سرويس‌هاي سيا، موساد و «ام آي 6» بايد بدانند سلطنت طلب‌ ها اگر توان ‌آشوب داشتند زور خود را در تظاهرات ميليوني ملت ايران در سال ‌هاي 56 و 57 مي زدند و نمي گذاشتند رژيم دو هزار و پانصد ساله شاهنشاهي در ايران ساقط شود. آمريكايي‌ ها، صهيونيست ‌ها و انگليسي ‌ها بايد مي فهميدند اگر منافقين حال جنگيدن داشتند، توانايي خود را در دهه 60 نشان مي دادند و ترورها و جنايات آنها در حق ملت ايران جواب مي داد. بازيافت آنها در آخور رژيم ‌هاي خرپول منطقه معلوم کرد چقدر توان آشوب دارند.
اينكه در اين روزها ملت ايران به كرّات در برخي شهرها به ميدان آمدند و شرارت دشمن را محكوم كردند و در يك مانور ميليوني، آمادگي خود را براي تنبيه اشرار نشان دادند، سطح هوشياري و بصيرت نسل سوم و چهارم انقلاب را به روشني واتاب داد.آمريكايي‌ها روي مالباختگان موسسات مالي و اعتباري و نيز گراني و تورم و ركودي كه خودشان با تشديد تحريم ‌ها آن را به ملت ايران تحميل كرده اند، حساب كرده بودند . اروپايي ‌ها آنها را نصيحت كردند كه به اين مسائل دلگرم نباشند اما آنها طمع كرده و وارد قمار سوم نبرد نرم عليه ايران شدند و اروپايي ‌ها اول وارد حمايت از اشرار نشدند اما ديدند كار از كار گذشته، آنها هم احمقانه وارد ماجرا شدند. امروز پس از قيام شكوهمند ملت بصير ايران، آمريكايي ‌ها خود را يك «مالباخته سياسي» مي دانند و پروژه خود را لو رفته و مفصل‌ بندي آشوب را متلاشي مي بينند و هراسناك بايد منتظر «تك» انقلاب بمانند.امروز آمريكا در اثر بر باد رفتن آرزوي آشوب در ايران، آبرويي برايش باقي نمانده است به ويژه پس از آنكه در شوراي امنيت و نيز مجمع عمومي سازمان ملل در مورد قدس پاسخ دندان شكن گرفت و مزه بايكوت سياسي از جامعه جهاني را چشيد، در طرح مسئله آشوب‌ هاي ايران در شوراي امنيت هم شكست خورد و رسوايي خود را در كنج انزواي سياسي دوباره تجربه كرد.آمريكايي‌ ها بايد بدانند پروژه ديوانه ‌بازي در آوردن، شكست خورده است و عقلاي عالم طريق برخورد با ديوانه را مي دانند. امروز دو كره فارغ از دوري و نزديكي به آمريكا نشسته اند مشكلات روابط دو كشور و يك ملت را حل مي كنند. كره شمالي با تكيه بر زرادخانه اتمي خود اعتنايي به تهديدات آمريكا ندارد و بارها به واشنگتن پيام داده است كه اگر بنا به ديوانه ‌بازي باشد، چيزي از آمريكا باقي نخواهد ماند! سيا، پنتاگون و وزارت خارجه آمريكا پس از شكست مفتضحانه اخير آشوب در ايران، حتماً جمع‌ بندي خواهند داشت. شايد به اين جمع بندي برسند كه فريب قارون ‌هاي رياض را خورده و عوامل و عناصر خود را در تهران زودتر از موعد لو داده و به عبارتي آنها را سوخت كرده اند. اكنون سه نقطه بايد منتظر پاسخ ايران باشد؛
1- واشنگتن 2- تل آويو 3- رياض.
نوزاد آشوب و شرارت آمريكايي ‌ها سقط شده است، فقط بي آبرويي آن براي استكبار جهاني مانده است. استكبار جهاني به سركردگي آمريكا بايد منتظر «تك» بعدي انقلاب با ياري خداوند بماند؛ «بنصرالله ينصر من يشاء و هوالعزيز الرحيم وعدالله لايخلف الله وعده و لكن اكثر الناس لايعلمون» (سوره روم، آيات 5 و 6)
محمدكاظم انبارلويي
anbarloee.ir


نوشته شده در   پنجشنبه 21 دي 1396    
PDF چاپ چاپ