شنبه 5 بهمن 1398 | Saturday, 25 January 2020
 منوی اصلی
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 7 مهر 1389     |     کد : 3793

نمايش قدرت در سطح خيابانها

نمايش قدرت در سطح خيابانها

نمايش قدرت در سطح خيابانها
دعوت از هواداران براي حضور در ميدان وليعصر عجّ تهران به منظور نمايش قدرت اتفاقي بود كه نمي بايست بيفتد به عبارتي اگر ضرورت هم بود در چارچوب مصالح نظام نبود ، زيرا براي اولين بار پس از انقلاب مردم در برابر هم قرار گرفتند خوشبختانه چون تجمع هواداران دو رقيب در يك روز نبود بين انبوه طرفداران درگيري ايجاد نشد اما نمي توان انكار كرد كه دشمن يك گام به جلو برداشته بود و ادامه چنين تجمعاتي مي توانست براي نظام خطر ايجاد كند .
اين نمايش قدرت مذموم در حالي اتفاق مي افتاد كه رسانه هاي بيگانه و به ويژه بي . بي . سي با تمام توان به صحنه آمده بودند و از موسوي و هوادارانش حمايت مي كردند . آنها در اين گمان به سر مي بردند كه با رويارويي مردم ‹‹ كودتاي مخملي ›› در چند قدمي كوره ذوب كننده اش قرار گرفته است و چنانچه عمل انجام شده ادامه پيدا كند و به كوره نزديك شود ديگر هيچ آبي نمي تواند آتش آن را خاموش كند .
موسوي كه از حمايت پر شور طرفدارانش به وجد آمده و سر مست شده بود و واقعاً خود را قهرمان اين ميدان مي ديد و اطرافيانش نيز بر چنين تصوري صه مي گذاشتند . تصميم خطرناك ديگري گرفت و براي اينكه با استفاده از پايگاه مردمي خود ، نظام را به زانو در آورد و آن را تسليم خواسته هاي نامشروع خود كند ، در يك فراخواني از هوادانش خواست تا براي شركت در يك تجمع و راهپيمايي بزرگ در بعد از ظهر دوشنبه مورخ ( 25 / 3 / 88 ) در ميدان انقلاب تجمع و به سمت ميدان آزادي راهپيمايي كنند .


لينكهاي مرتبط :
http://www.lailatolgadr.net/images/stories/danlodkadeh1/emam%20khomini01.gifامام و "ولایت فقیه " موضع گیری های امام خميني ره صوتي جهت دانلود
قسمت هشتم مستند شاخص پاسخ امام به شبهات درباره حکومت اسلامی در کتاب کشف اسرار؛ آغاز سلسله درسهای امام درباره ولایت فقیه در بهمن 1348؛ دفاع از اصل ولایت فقیه توسط شهید آیت الله دستغیب؛ اهداف
واقعی مخالفان ولایت فقیه؛ خنثی شدن توطئه انحلال مجلس خبرگان.
مقدمه
گفتار اول : تهديد نرم و جنگ نرم
گفتار دوم : چيستي كودتاي مخملين
گفتار سوم: سيماي واقعي فتنه گران در قرآن و نهج البلاغه
گفتار چهارم: حضرت امام خميني ره و مواجهه با جريانهاي انحرافي
مقدمه و معناي فتنه
شرايط فتنه و آزمون سخت نخبگان
زمينه ها و ريشه هاي ظهور فتنه گران
راه امام ، راه نجات کشور
آمریکا و بر اندازی جمهوری اسلامی


نوشته شده در   چهارشنبه 7 مهر 1389    
PDF چاپ چاپ