شنبه 28 دي 1398 | Saturday, 18 January 2020
 منوی اصلی
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 7 مهر 1389     |     کد : 3792

اعلام پيروزي پيش هنگام از سوي موسوي

اعلام پيروزي پيش هنگام از سوي موسوي

اعلام پيروزي پيش هنگام از سوي موسوي
موسوي كه تا پيش از برگزاري انتخابات بي صدا در مسير " كودتاي مخملي " گام بر مي داشت جمعه شب مورخه ( 22 / 3 / 88 ) در حالي كه هنوز بخشي از مردم در صف رآي دادن بودند و شمارش آرا شروع نشده بود با رسانه ها مصاحبه كرد و خود را به عنوان پيروز انتخابات معرفي نمود و عملاً و با صداي بلند مرحله آشكار شدن ‹‹ كودتاي مخملي ›› را اعلام كرد .
موسوي با اين حركت دو هدف را دنبال مي كرد : الف – القاي پيروزي خود به مردم و مسئولان . ب – بستن راه پيروزي رقيب
به زعم موسوي نظام يا بايد پيروزي وي را مي پذيرفت و يا اينكه به بحث تقلب در انتخابات تن مي داد . پيش از برگزاري انتخابات ستادهاي وي چند نقطه را در تهران براي برگزاري جشن پيروزي در نظر گرفته بودند و هنگامي كه در مصاحبه با رسانه ها پيروزي خود را اعلام كرد هوادارانش در اقدامي كاملاً برنامه ريزي شده در آن مكان ها تجمع و اقدام به جشن و سرور كردند .
هنگامي كه مسئولان قانوني انتخابات بر اساس شمارش آرا از احمدي نژاد به عنوان فرد پيروز نام بردند ، موضوع كليدي تقلب از سوي هواداران اصلي موسوي مطرح شد . كارگردانان سناريوي تقلب تصور مي كردند به پشتوانه شور و هيجاني كه در پيش و هنام انتخابات ايجاد كردند مي توانند هواداران خود را به عنوان طلبكار به صحنه بياورند و فشار را بر شوراي نگهبان و نظام افزايش دهند و آنها را وادار به پذيرش تقلب و ابطال انتخابات كنند .لينكهاي مرتبط :
http://www.lailatolgadr.net/images/stories/danlodkadeh1/emam%20khomini01.gifامام و "ولایت فقیه " موضع گیری های امام خميني ره صوتي جهت دانلود
قسمت هشتم مستند شاخص پاسخ امام به شبهات درباره حکومت اسلامی در کتاب کشف اسرار؛ آغاز سلسله درسهای امام درباره ولایت فقیه در بهمن 1348؛ دفاع از اصل ولایت فقیه توسط شهید آیت الله دستغیب؛ اهداف واقعی مخالفان ولایت فقیه؛ خنثی شدن توطئه انحلال مجلس خبرگان.

مقدمه
گفتار اول : تهديد نرم و جنگ نرم
گفتار دوم : چيستي كودتاي مخملين
گفتار سوم: سيماي واقعي فتنه گران در قرآن و نهج البلاغه
گفتار چهارم: حضرت امام خميني ره و مواجهه با جريانهاي انحرافي
مقدمه و معناي فتنه
شرايط فتنه و آزمون سخت نخبگان
زمينه ها و ريشه هاي ظهور فتنه گران
راه امام ، راه نجات کشور
آمریکا و بر اندازی جمهوری اسلامی


نوشته شده در   چهارشنبه 7 مهر 1389    
PDF چاپ چاپ