چهارشنبه 9 بهمن 1398 | Wednesday, 29 January 2020
 منوی اصلی
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 7 مهر 1389     |     کد : 3788

آغاز فعاليت هاي انتخاباتي نامزدها

آغاز فعاليت هاي انتخاباتي نامزدها

آغاز فعاليت هاي انتخاباتي نامزدها
برخي از نامزدها به ويژه موسوي و كروبي خيلي پيشتر از فرا رسيدن موعد قانوني تبليغات انتخاباتي كار تبليغات را شروع كردند آخرين نفري كه وارد فضاي تبليغات انتخاباتي شد احمدي نژاد بود . سه نامزد رقيب احمدي نژاد در يك چيز مشترك بودند اما به نسبت متفاوت و آن هم تخريب احمدي نژاد بود . دست رقباي احمدي نژاد خالي بود و چيز چنداني براي عرضه نداشتند ، در مقابل دست احمدي نژاد هم پر بود و هم اينكه عملكرد چهار ساله اش بدون هيچگونه محافظ و نگهباني پيش روي رقبايش قرار داشت . اين وضعيت فرصت مناسبي را براي هر دو طرف مهيا كرده بود . رقبا مي توانستند با مو شكافي در عملكرد چهار ساله احمدي نژاد با انتقاد ، تخريب و به چالش كشيدن وي موقعيت خود را ارتقا دهند و احمدي نژاد هم مي توانست با ارايه عملكرد و خدمات خود موقعيتش در نزد مخاطبين را استحكام بخشد و بر تعداد هوادارانش بيفزايد .


رقباي احمدي نژاد از سه گزينه " انتقاد " ، " تخريب " ، " چالش " دو گزينه آخر را انتخاب كردند و بيشتر هم بر گزينه " تخريب " متمركز شدند و هر يك به فراخور سنجش وضعيت اقدام كرد . در اين ميان موسوي بيش از ديگران اقدام تخريبي داشت . شيوه وي اينگونه بود كه ابتدا با يك سياه نمايي كلي تمام اقدامات و عملكرد دولت را زير سوال برد و سپس به شكل جز به جز اقدام به تخريب كرد به عنوان نمونه دادن نسبت " قانون گريز " به دولت به اين معنا بود كه دولت در رفتار خود به قانون توجه ندارد و كليه اقداماتي كه انجام داده خلاف قانون بوده است . اين رويه ناصواب به تريج تبديل به متهم كردن دولت به دروغگويي شد .
كروبي هم در متهم ساختن دولت كم نگذاشت اما حجم و تندي مطالب موسوي بيشتر بود . بر خورد اين چنين با دولت موجب شده بود از يكسو ارزش هاي ديني و اخلاقي تبليغات زير پا گذاشته شود و از سوي ديگر با ايراد هر اتهامي بر فضاي التهاب جامعه افزوده مي شد .
رسانه هاي بيگانه كه هدفمند بحث انتخابات ايران را تعقيب مي كردند با ديدن صحنه اي كه رقباي احمدي نژاد بي ملاحظه و بي رحمانه به وي و عملكردش تهاجم مي كردند ، جشن گرفته بودند . آنها داشتند انتقام حملات به حق احمدي نژاد به دولت هاي متبوعشان را مي گرفتند و رقباي احمدي نژاد هم براي آن رسانه ها مطبوع ترين خوراك ها را فراهم كرده بودند . احمدي نژاد با ديدن اين صحنه ها همچنان به سكوت خود ادامه مي داد . اين روش احمدي نژاد براي هوادارانش سوال برانگيز شده بود . آنهايي كه زيرك تر بودند مي دانستند كه احمدي نژاد در حال آماده ساختن خود براي مرحله اصلي رقابت ها است .لينكهاي مرتبط :
http://www.lailatolgadr.net/images/stories/danlodkadeh1/emam%20khomini01.gifامام و "ولایت فقیه " موضع گیری های امام خميني ره صوتي جهت دانلود
قسمت هشتم مستند شاخص پاسخ امام به شبهات درباره حکومت اسلامی در کتاب کشف اسرار؛ آغاز سلسله درسهای امام درباره ولایت فقیه در بهمن 1348؛ دفاع از اصل ولایت فقیه توسط شهید آیت الله دستغیب؛ اهداف واقعی مخالفان ولایت فقیه؛ خنثی شدن توطئه انحلال مجلس خبرگان.

مقدمه
گفتار اول : تهديد نرم و جنگ نرم
گفتار دوم : چيستي كودتاي مخملين
گفتار سوم: سيماي واقعي فتنه گران در قرآن و نهج البلاغه
گفتار چهارم: حضرت امام خميني ره و مواجهه با جريانهاي انحرافي
مقدمه و معناي فتنه
شرايط فتنه و آزمون سخت نخبگان
زمينه ها و ريشه هاي ظهور فتنه گران
راه امام ، راه نجات کشور
آمریکا و بر اندازی جمهوری اسلامی


نوشته شده در   چهارشنبه 7 مهر 1389    
PDF چاپ چاپ