يکشنبه 30 تير 1398 | Sunday, 21 July 2019
 منوی اصلی
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : يکشنبه 30 تير 1392     |     کد : 23302

ارمغان سایت فرهنگی و مذهبی لیلة القدر به مناسبت 9 سالگی ليلة القدر

سایت لیلة القدر 9 ساله شد با تقديم شاخه گلي ؛ جهت آشنايي كاربران عزيز با سايت ليلة القدر ارمغان زير تقديم مي گردد : بسم‌ الله‌ الرّحمن‌ الرّحيم‌ حمد لا يزالي‌ و سپاس‌ نامتناهي‌ مختصّ خداوند عزّوجلّ است‌ كه‌ بر اساس‌ حكمت‌ بالغة‌ خود، عالم‌ آفرينش‌ را از كَتم‌ عَدَم‌ بوجود آورد؛ و به‌ لباس‌ هستي‌ ملبّس‌ نمود. و از ميان‌ آن‌ عوالم‌، بني‌ آدم‌ را به‌ جامعيّت‌ منطق‌ عقل‌ و احساس‌ برگزيد ؛ و بر اين‌ اساس‌ به‌ شرف‌ تكليف‌ متعهّد و مسئول‌ نمود.

سایت لیلة القدر 9 ساله شد
با تقديم شاخه گلي ؛ جهت آشنايي كاربران عزيز با سايت ليلة القدر ارمغان زير تقديم مي گردد :
بسم‌ الله‌ الرّحمن‌ الرّحيم‌
حمد لا يزالي‌ و سپاس‌ نامتناهي‌ مختصّ خداوند عزّوجلّ است‌ كه‌ بر اساس‌ حكمت‌ بالغة‌ خود ، عالم‌ آفرينش‌ را از كَتم‌ عَدَم‌ بوجود آورد ؛ و به‌ لباس‌ هستي‌ ملبّس‌ نمود.
و از ميان‌ آن‌ عوالم‌، بني‌ آدم‌ را به‌ جامعيّت‌ منطق‌ عقل‌ و احساس‌ برگزيد ؛ و بر اين‌ اساس‌ به‌ شرف‌ تكليف‌ متعهّد و مسئول‌ نمود.
وَ لَقَدْ كَرَّمْنَا بَنِي‌ ءَادَمَ وَ حَمَلْنَـاهُمْ فِي‌ الْبَرِّ وَ الْبَحْرِ وَ رَزَقْنَـاهُمْ مِنَ الطَّيّـِبَـاتِ وَ فَضَّلْنَـاهُمْ عَلَي‌ كَثِيرٍ مِمَّنْ خَلَقْنَا تتَفْضِيلا
و درود غير محدود، و تحيّت‌ و إكرام‌ غير محصور، از آنِ راهبران‌ تربيت‌ بشري‌ است‌ كه‌ با برافراشتن‌ لِواي‌ حمد ايزدي‌، نور پر فروغ‌ ايمان‌ و ايقان‌ را در دل‌هاي‌ افراد بشر متجلّي‌ نمودند؛ و مشعل‌ توحيد و ولايت‌ را در كانون‌ جانها برافروختند؛ تا بشرِ صاحِب‌ نفس‌ هيولائي‌، و قوّه‌ و استعداد بي‌ حدّ و جدار را در راه‌ تمكين‌ از حقّ متمكّن‌ كنند. خاصّه‌ حضرت‌ خاتم‌ النّبيين‌ مُحَمَّدِ بْنِ عَبْدِاللهِ و وصيّ گراميش‌ سيّد الوصيّين‌ عَلِيّ بنِ أبِي‌ طالب‌ صلوات‌ الله‌ عليهما كه‌ حاملان‌ لواء حمد و حائزان‌ مقام‌ شفاعت‌ كبري‌ هستند و أئمّة‌ معصومين‌ لا سيّما بقيّة‌ الله‌ في‌ الارضين‌ حجّة‌ ابن‌ الحسن‌ العسكريّ عجّل‌ الله‌ تعالي‌ فرجه‌ الشريف‌ كه‌ مظهر تامّة‌ أسماء الهيّه‌؛ جماليّه‌ و جلاليّة‌؛ و آيات‌ كاملة‌ انوار احديّت‌ و واحديّت‌، و مرآئي‌ كبراي‌ حقّ، و خلفاي‌ عيني‌ باري‌ تعالي‌ شأنه‌ العزيز، و واسطة‌ فيض‌ و اشراق‌ نور ازلي‌ بر هياكل‌ وجود، و ماهيّات‌ امكانيّه‌ بوده‌اند. در ولايت‌ تكوينيّه‌، آئينة‌ تمام‌ نماي‌ جمال‌ الهي‌ و جلال‌ ايزدي‌؛ و لؤلؤ درخشانِ مُفيضِ نور احديّت‌ بر عالم‌ ما سِوي‌؛ و در ولايت‌ تشريعيّه‌؛ و در شريعه‌ و آبشخوارِ الهام‌، و آخِذِ احكام‌ از مصدر تشريع‌ و حقائق‌ بوده‌اند.
از آنجائي‌ كه‌ پنج واقعه در تاريخ اسلام از مهمترين‌ مسائل‌ حياتي‌ است‌ ؛ و اين پنج مسئله عبارتند از : (1) بعثت (2) هجرت (3) غدير خم (4) عاشوراي حسيني (5) انقلاب اسلامي و با شناخت‌ اين‌ واقعيّت‌ ، تمام‌ جهات‌ استعداديّه‌ انسان‌ در مدارج‌ و معارج‌ كمال‌ رشد و نموّ مي ‌كند ؛ و با عدم‌ شناخت‌ و پيروي‌ نكردن‌ از اين‌ حقيقت‌ استعدادها و قابليّت‌ها همه‌ در مسير انحراف‌ قرار گرفته‌، و در لجن ‌زار عَفِن‌ ماديّات‌ و شهوات‌ مضمحلّ و منعدم‌ مي‌شود؛ لذا خداوند تبارك‌ و تعالي‌ بر اين‌ حقير منّت‌ گذارد تا در روزهاي‌ ماه‌ مبارك‌ رمضان‌ يكهزار و سيصد و هشتاد و چهار (1384) ، به تنهایی اقدام به راه اندازی سایت لیلة القدر نمایم ، و با الهام از پنج واقعه ياد شده ، شروع کردم . كه سه بار توسط وهابيون و منافقین مورد حمله قرار گرفته و دو بار در سال هاي 87 و 88 هك شد و آخرین بار در سال 1 / 11 / 1391 بعلت قرار گرفتن هاست و سرور سایت در دیتا سنتر های شرکتهای آمریکایی کلا بدلیل تحریم سایت قطع شد و حتی اجازه نمی دادند اطلاعات موجود را بر داریم حدود چهار ماه طول کشید تنها یک بکاپ برداریم و این بکاپ را بصورت دستی وارد سیستم جدید کنیم که هنوز تاریخ 28 / 4 / 1392 نتوانسته ایم بصورت کامل اطلاعات را منظم و مرتب کنیم . و در اين مدت سايت ليلة القدر با فراز و نشيب هايي مواجه بوده كه بحول قوه الهي با پشت سر گذاشتن اين مشكلات بدون وابستگي بهيچ سازمان و حزبي با استقلال كامل در جهت سياست و خط مشي خود تا به امروز در حركت است.
اميد آنكه‌ خداوند جلّت‌ اسمائه‌، توفيق‌ بحث‌ و تحرير بقية‌ ابحاث‌ را عنايت‌ فرمايد؛ بحمّدٍ و آله‌ الطّاهرين‌.

ارمغان لیلة القدر
براى اهداء سايت ليلة القدر كسى را سزاوارتر از صاحب اصلى آن نيافتیم ، پرچمدار ولايت عظمى اميرالمومنين صلوات الله عليه ؛ اى صاحب ولايت ، اى آقاى امت ، اى پدر امامان و پيشوايان "يا ايها العزيز مسنا و اهلنا الضر و جئنا ببضاعه مزجاه فاوف لنا الكيل و تصدق علينا ان الله يجزى المتصدقين" ، اين سايت خود را بعنوان يك سرمايه ناچيز و نمودارى از دوستى بى شائبه خود به پيشگاه مقدس تو اهداء مي كنیم با پذيرش آن بر ما بزرگوارى فرما و مشمول عنايت و احسان بى كران خود قرار ده و بپاس اين خدمت بما نيكى فرما همانا خداى نيكوكاران را دوست مي دارد.
در سايه هاى ليلة القدر
سايه ها اين تعبير از قبيل پاره احساسات شاعرانه يا تمايل عواطف ناشيه از تخيلات نيست. اين كلمه از ميان پراكندگى هاى خيالى و يا از خاطرات يك روح ناتوان ناشى نشده اين يك حقيقت بارزى است كه در جبهه حقايق با چهره روشن و واقعيت نمايان است. آرى ، سايه هاى روح پرور ليلة القدر براى خواننده اين سايت فرح بخش و دلنشين است . زيرا مجموعه اي از كتب ارزشمند ديني و مذهبي و سياسي و اجتماعي و فرهنگي از نويسندگان معتبر در سایت ليلة القدر جمع آوري شده است . شما در نظر خود اين معنى را مجسم و تصور كنيد : يك مسافر كه در دشتى پهناور و بى انتها سرگردان گشته باشد و اشعه سوزان آفتاب و گرد بادهاى شديد و سهمناك او را به تنك آورده باشد. در آن هنگامى كه از رنج بسيار سستى و ناتوانى بر او مستولى شده بناگاه منظره مصفائى توجه او را جلب كند و پس از گامى چند خود را در يك باغ خرم و زيبا و در زير سايه درختان سر سبز و طرب انگيز به بيند. چقدر لذت بخش است ؟ و از يك چنين آسايش و آرامش غير منتظر تا چه حد شاداب و خوشحال مي شود ؟ اين داستان خواب و خيال نيست ، اين حقيقت دارد . براستى ، هنگامى كه بر اين درياچه با صفا و فروزان مي گذریم ، زمانيكه منظره روشن و حساس " ليلة القدر " كه برانگيزنده افكار و متضمن مطالب دلپسند و س��نان شيوا است در برابرم نمايان مي شود ، و گوهرهاى گرانبهائى را كه در اعماق آن ميدرخشد در دسترس خود مى بينم. اذعان ميكنم كه ادامه تفكر در آنحقايق و دست يافتن بر آن ذخاير و دقايق چشم و دل را فروغ م�� بخشد و اعضاء و جوارح را نيرو مى دهد و هر بيننده را بى اختيار دچار اعجاب و شگفتى ميكند، مانند سياح و جهان گردى كه باثار و ابنيه هائى برخورد نمايد كه گذشت زمان و مرور قرن ها و روزگاران در آن تاثير نكرده و قوائم و بنيان آن استوار و پابرجا مانده اينست كه مى بينيم.
اجزاء " سايت ليلة القدر " تاكنون به چهارده جزء اصلي با صدها زير مجموعه رسيده و هزاران صفحه شامل حقايق روشن و مطالب جالب از كتب معتبر در برابر چشم جلوه گر گشته و پيوسته اين رشته از بحث تحت ممارست مدير سايت با نيروى شكيبائى و پشت كار و عزم خستگى ناپذير ادامه خواهد داشت تا آنجا كه هدف عالى مديريت سايت كه جز خشنودى حق و حقيقت و دانش و وجدان و رضايت كاربران عزيز چيز ديگرى نيست بدست آيد . و اميد است تا انديشه هاي سالم و علم و منطق صحيح از آن بهره مند و بدان كامياب گردد . انشاءالله تعالي
 آشنایی با مدیر سایت لیلة القدر و اهداف تشکیل سایت لیلة القدر ( در باره ما )

اما چرا الهام از غدير ؟

غدير، اعتقاد مقدس ما
'غدير'، اين نام مقدس ، عنوانِ عقيده واساس دين ما است.
غدير ، عصاره و نتيجه ى خلقت وچكيده ى تمام اديان الهى وخلاصه ى مكتب وحى است.
غدير ، اعتقاد ماست، و فقط يك واقعه ى تاريخى نيست.
غدير، ثمره ى نبوّت و ميوه ى رسالت است.
غدير، تعيين خط مشى مسلمين تا آخرين روز دنيا است.
غدير، نه فراموش شدنى است نه كهنه شدنى!!
غدير، آبى است كه همه ى درختان و گل بوته هاى باغستانهاى توحيد براى تغذيه و رشد به آن نيازمندند.
غدير ، صراط است. با ايمان به غدير مى توان از اين صراط گذشت و گرنه لبه ى شمشيرى است كه هر منافق و ملحدى را دو نيمه خواهد ساخت.
غدير، حساس ترين مقطع اسلام است كه در آغاز شكوفايى، دين خدا را از خطر حتمى دشمنان داخلى و خارجى در بُعد فكرى و معنوى نجات داد.
غدير، حافظ گذشته ى اسلام و ضامن بقاى آينده ى آن است، كه سياست گذار آن خداوند تعالى و اعلان كننده اش پيامبر صلى اللَّه عليه و آله و مجرى آن دوازده امام معصوم عليهم السلام اند.
غدير ، عيد همه ى انسانيت است. آن روز آرزوى نهايى از خلقت انسان بيان شد و هدف انسانيت مشخص گرديد . آنان كه آن روز را ضايع كردند حق انسانيت را زير پا گذاشتند و حق ميلياردها بشر را ناديده گرفتند.
غدير ، در روح ما و از طينت ماست. ما با غدير به دنيا آمده ايم، و با زلالش كه با جانمان آميخته به ملاقات پروردگار خواهيم رفت.
در نقطه ى غدير توقفى بايد، كه با حقيقت انسان سر و كار دارد، و در جهات مختلف وجودى او مؤثر است و تكليف دنيا و آخرتش را تعيين مى كند.
هزار و چهارصد سال است كه شيعه زلال پر بركت غدير را به پاى درختان ولايت مى افشاند و از آن بيابانِ خشك، باغهاى پر ثمر اعتقادى و گلهاى زيباى محبت را پرورش مى دهد. خار و خس كينه هاى دشمن على عليه السلام را با برائت و لعن آنان ريشه كن نموده، و با حجتى قوى كه پيامبر صلى اللَّه عليه و آله به دستش داده مرزهاى غدير را به روى معاندين بسته و جرأت تعرّض را از آنان سلب نموده است. شهيدان غدير در عرصه ى هزار و چهارصد ساله ى آن، دنباله روى اوّلين شهيدان آن فاطمه و محسن عليهماالسلام و پيرو شهيدان با عظمت غدير در كربلا هستند. عاشورا مولود غدير و حافظ آن است؛ سنگرى رو در روى سقيفه!
در غدير چشمان پيامبر صلى اللَّه عليه و آله دور دستهايى را مى نگريست كه مى بايد كشتى اسلام آن را طى كند و هدف نهايى آن به ظهور برسد؛ و آينده هايى را در نظر داشت كه گرگهاى عقيده، اسلام را از داخل مورد تعرض قرار داده اند.
و اين بود كه دست على بن ابى طالب عليه السلام را گرفت و او را بلند كرد و از همانجا او را به همه ى نسلهاى تاريخ نشان داد و به عنوان جانشين خود معرفى فرمود.
اينك ما ميراث دار غديريم كه در قله ى عظمت آن به دنيا آمده ايم. امروز غدير فراتر از ديد دشمنانش ، آفتاب خيره كننده اى است كه بر همه ى جهان مى تابد، و كشتى پُرقدرتش پهنه ى گيتى را درمى نوردد، و دست غرق شدگان فتنه هاى هزار و چهارصد ساله ى سقيفه را به گرمى مى فشارد و از گردابهاى سياه كفر و گمراهى به سبزگونه ى پُرطراوت خود مى رساند تا روحشان را صفايى تازه بخشد.
اى صاحب غدير غديريان از اوج غديرت سلام مى دهند، تعظيم مى كنند، بوسه بر دستت، بر پايت، بر خاك راهت مى زنند ، و در برابر مقام علىِّ تو خود را بسيار كوچك مى بينند!... مگر بپذيرى شان...!؟


اما الهام از عاشورا چرا ؟

عاشورا در متن زندگی شیعه و در عمق باورهای پاک او جریان داشته و نهضت کربلا در طول چهارده قرن با کوثری زلال و عمیق ، سیراب کننده جانها بوده است.
هم اکنون نیز عاشورا کانونی است که میلیونها دایره ریز و درشت از ارزشها ، احساسها ، عاطفه ها ، خردها و اراده ها بر گرد آن می چرخد و پر گاری است که عشق راترسیم میکند.
بی شک محتوای آن حماسه عظیم و انگیزه ها و اهداف و درسهایش یک فرهنگ غنی و ناب و الهام بخش را تشکیل می دهد و در حوزه وسیع تری تشیع و دلباختگان اهل بیت ، کوچک و بزرگ و عالم و عامی ، همواره با فرهنگ عاشورا زیسته ، رشد کرده و برای آن جان باخته اند. تا آنجا که در آغاز تولد ، کام نوزاد را با تربت سید الشهدا ع و آب فرات بر می دارند و هنگام خاکسپاری تربت کربلا همراه مرده می گذارند و در فاصله ولادت تا مرگ هم به حسین بن علی ع عشق می ورزند و برای شهادتش اشک می ریزند و این مهر مقدس با شیر دادن جان می شود و با جان بدر می رود.
آزادگی
از مهمترین درسهای نهضت کربلا و از الفبای نخستین فرهنگ عاشورا آزادگی و حریت و تن به ظلم ندادن و اسیر ذلت نشدن است.حسین بن علی ع فرموده است: « موت فی عز خیر من حیاه فی ذل » مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت است. نیز در مقابل تسلیم و بیعت فرمــــود : « لا والله ، لا اعطیهم بیدی اعطاء الذلیل ولا اقر اقرار العبید» دست ذلت بشما نمی دهم و چون بردگان تسلیم شما نمی شوم.
همچنین در کربلا وقتی آن حضرت را میان جنگ یا بیعت مخیر کردند فرمود : « الا و ان الدعی بن الدعی قدر کزنی بین اثنین ، بین السله والذله ، هیهات منا الذله ... » نا پاک نا پاکزاده مرا دو چیز شمشیر و ذلت مخیر قرار داده است ذلت از ما بسیار دور است.
بر ما گمان بنـــــــــــدگی زور برده اند
ای مرگ همتی که نخواهیم این قیود
از آســـــــتان همت ما ذلت است دور
وانـــدر کــــنام غیرت ما نیستش ورود
در نبرد عاشورا نیز در حمله هایی که به صفوف دشمن می کرد رجز می خواند و می فرمود :
الموت اولی من رکوب العار
والعار اولی من دخول النار
مرگ بهتر از ننگ است و ننگ بهتر از دوزخ ! وقتی که مجروح بر زمین افتاده بود شنید که سپاه دشمن قصد حمله به حرم و خیمه گاه او را دارد بر سرشان فریاد کشید : « یا شیعه آل ابی سفیان !! ان لم تکن لکم دین و کنتم لا تخافون المعاد فکونوا احرارا فی دنیا کم... »
گر شما را بجهان دینی و آیینی نیست
لا اقل مــــــــــردم آزاده به دنیا باشید
نهضت عاشورا به همه مظلومان درس مبارزه و به همه مبارزان الهام مقاومت و روحیه آزادگی داده است. درس آزادگی بدنیا داد رفتار حسین ! گاندی مصلح بزرگ هند گفته است : من برای مردم هند چیز تازه ای نیاورده ا م . فقط نتیجه ای را که از مطالعات و تحقیقاتم در باره تاریخ زندگی قهرمان کربلا بدست آورده بودم ارمغان ملت هند کردم. اگر بخواهیم هند را نجات دهیم واجب است همان راهی را بپیماییم که حسین بن علی ع پیمود. ( حسین پیشوای انسانها ص۳۰ )
درس آزادی بدنیا داد رفــــتار حسیـــن
بذر همت در جهان افشاند افکار حسین
با قیام خویش بر اهل جهان معلوم کرد
تابع اهل ستم گشتن بـود عار حسیـــن
مرگ با عزت زعیش در مذلت بهتر است
نغمه ای می باشد از لعل درر بارحسین
عاشورا ، مائده بزرگ روح انسان است در تداوم اعصار ، تجسم اعلای وجدان بزرگ است در دادگاه روزگار ، صلابت شجاعت انسان است در تجلّیگاه ایمان ، طواف خون است در احرام فریاد ، تجلّی کعبه است در میقات خون ، نقش بیدار گذرها و رهگذرهاست در کاروان دراز آهنگ زندگیها و عبورها .
عاشورا ، باز خوان تورات و انجیل و زبور است در معبد اقدام ، ترتیل آیات قران است در الواح ابدیت ، خون خداست جاری در رگهای تنزیل ، حنجره خونین کوه حراست در ستیغ ابلاغ .
عاشورا ، درگیری دوباره محمد ص است با جاهلیت بنی امیه و شرک قریش ، تجدید مطلع رجزهای بدر است و حنین ، انفجار نماز است در شهادت و انفجار شهادت است در نماز ، تبلور شکوهزاد جاودانگی حق است در تباهستان نابود باطل .
عاشورا ، هشدار خونین حسینیّه هاست در معبر اقوام ، فریاد گستر انسانهای مظلوم است در همه تاریخ ، دست نوازش انسانیّت است بر سر بی پناهان.
عاشورا ، رواق سرخ حماسه است در تاریکستان سیاهی و بیداد ، قلب تپنده دادخواهان است در محکمه بشرّیت ، طنین بلند پیروزی است در گوش آبادیها ، عطشی است دریا آفرین ذر اقیانوس حیات ، رسالتی است بزرگ بر دوش اسارتی رهایی بخش ، عاشورا ، آبروی نماز گزاران است و عزت مسلمانان ، و سر انجام ، عاشورا ، رکن کعبه است و پایه قبله و عماد امّت و حیات قران و روح نماز و بقای حج و صفای صفا و مروه و جان مشعر و منا .
عاشورا ، هدیه اسلام است به بشریت و تاریخ ...

اما الهام از انقلاب چرا؟

محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر
محرم در تاریخ شیعه تجسم خشم و خروش علیه ظلم و بیداد و قیام علیه ستمگران است. امام خمینی ره با توجه به خصوصیات ماه محرم در پیامی تاریخی محرم را ماه پیروزی خون بر شمشیر دانستند و به مردم ایران فرمودند:
با حلول ماه محرم ، ماه حماسه و شجاعت و فداکاری آغاز شد. ماهی که به نسلها در طول تاریخ راه پیروزی بر سرنیزه را آموخت... بر عموم ملت بپا خاسته است که با تمام قدرت مخالفت خود را با شاه گسترش و ادامه دهند و او را از سلطه خطرناکش بزیر کشند.
مردم مسلمان ایران به پیروی از رهبری انقلاب از شب اول محرم به پشت بامها رفته و با ندای الله اکبر مبارزه را به شکلی جدید شروع کردند. این ت��اهرات بهمراه راهپیمایی ها هر روز و هر شب ادامه داشت ضمن اینکه حکومت نظامی رژیم نیز هر روز تعدادی از تظاهر کنندگان را به خاک و خون می کشید.
شور انگیزترین مراسم و تظاهرات علیه رژیم در روزهای تاسوعا و عاشورا بوقوع پیوست. در این دو روز بطور همزمان سراسر ایران به خروش علیه شاه تبدیل شد. در تهران نیز سیل جمعیت در کمال نظم و انظباط بی سابقه به طرف میدان آزادی براه افتاد. فریادهای کوبنده میلیونها تظاهر کننده که خواستار بر چیده شدن رژیم سلطنتی و برقراری حکومت اسلامی بودند پایه های رژیم را به لرزه در آورد و دنیا را به حیرت وا داشت.
بدنبال تظاهرات میلیونی مردم ایران در این دو روز روحیه شاه و طرفداران او بشدت تضعیف شد و قدرت تصمیم گیری از او سلب گردید. تظاهرات مکرر روزانه مردم سراسر ایران ، اعتصابات پی در پی وزرارت خانه ها، مطبوعات، فرهنگیان، کارخانه جات و بخصوص اعتصاب شرکت نفت که در موقعیت حساس رژیم را از لحاظ مالی در تنگنا قرار داده بود و تعطیل طولانی بازارها و بخصوص بازار بزرگ تهران و ... امید خاندان پهلوی را به یاس تبدیل کرد . بطوری که شاه با تشکیل شورای سلطنت و معرفی دولت بختیار در ۲۶ دی ماه ۵۷ بخارج از کشور گریخت . فرار شاه که با شادمانی بی اندازه مردم همراه بود یاد آور سخنان تاریخی امام در سال ۴۲ بود که فرمودند: آقای شاه !! کاری نکن که وقتی از ای�� مملکت رفتی مردم شادی کنند !!!
خدا را سپاسگزاريم‌ كه‌ اين‌ موهبت‌ را عنايت‌ فرمود كه‌ در اين‌ بحوث‌ بقدر وُسع‌؛ در حدود ظرفيّت‌ ناچيز و حقير خود كوشا باشيم‌؛ و آنچه‌ از ابحاث‌ و مطالعات‌ و دراسات‌ و مذاكرات‌ بوده‌ است‌؛ برايگان‌ در طبق‌ اخلاص‌ نهاده‌، و در مرآي‌ و منظر برادران‌ و همنوعان‌ خود قرار دهيم‌. و در اين راه از مسئولين و كارشناسان محترم شركت آی تی شمس تبريز ؛ كه در جهت طراحي و راه اندازي سيستم جديد سايت ليلة القدر متحمل زحمات شده اند سپاسگزاري نموده و از درگاه خداوند متعال توفيق و سلامتي را برايشان مسئلت مي نماييم . و همچنين آرزوي توفيق و سلامتي و بهروزي براي دوستان و كاربران سايت ليلة القدر را داريم .
و اما :
از تمام کاربران محترم و گرامی انتظار داریم تا در قسمت ( تماس با ما ) با پیشنهادات و انتقادات خویش ما را در جهت بالا بردن کیفیت سایت ليلة القدر یاری فرمایند .
فَلِلَّهِ الْحَمْدُ وَ لَهُ الشُّكْرُ وَ ءَاخِرُ دَعْوَانَا أَنِ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ؛ و صلَّي‌ الله‌ عَلَي‌ مُحَمَّدٍ وآلهِ الطّاهرِينَ
« خدمت ، بی منت آرمان ماست »
با سپاس و آرزوی قبولی طاعات و عبادات : حسين شاهد خطيبي مدير سايت ليلة القدر


نوشته شده در   يکشنبه 30 تير 1392    
PDF چاپ چاپ